Saturday, June 2, 2012

Messi: Barca do tejkalojë humbjen e Guardiolës

Lionel Messi është i bindur se skuadra e tij do t'ia dalë mbanë, edhe pas ish-trajneri me të cilin ka arritur suksese historike, Pep Guardiola/

"Unë jam mëse i lumtur te Barcelona dhe kurrë nuk e kam menduar largimin".

"Ne do të tejkalojmë largimin te Guardiolës, dhe shpresojmë se çdo gjë do të jetë e njëjtë me Titon, i cili ka filozofi dhe mentalitet të njëjtë", tha Messi për Expansion.No comments:

Post a Comment