Tuesday, August 21, 2012

Edhe Liverpool pas Kaka

Jo vetëm Manchester United është në garë për Leite Kakan. Orëve të fundit po flitet një transferim i Kakas te Liverpool. Skuadra angleze është e interesuar që ta huazoj Kakan për një edicion.

Thuhet se Jose Mourinho i ka propozuar Kakas që të zgjedhë Liverpoolin pasi që do të bisedojë me trajnerin Rodgers dhe do ti flet për kualitetet e brazilianit.

United ditë më parë shprehu interesimin për huazimin e Kakas por që ende nuk ka ndonjë përgjigje nga Real Madrid.No comments:

Post a Comment